Deelnemers
 
Wie heeft zich al  aangemeld voor de reünie?
we updaten deze lijst wekelijks, dus het kan even duren voor je naam hieronder vermeld staat.
 
Klik  hier   voor    een namenlijst gesorteerd op instroomjaar. 
 
Achternaam Tussen Voornaam Instroomjaar
Aalbers Stineke 1970
Aalbersberg Hans 1971
Adams Harma 1991
Ahlers René 1965
Akkerma Fred 1984
Albers Annet 1979
Albers Bert 1975
Albers Gerda 1985
Alberts Christa 1980
Aldrian Daniela 1992
Algera Ids 1966
Allersma Erwin 1982
Ambergen - Zomer Lenie 1989
Anbergen Monique 1992
Ansmink Albert 1943
Arwert Titia 1977
Arwert Janneke 1974
Assies Jeanette 1981
Attema Froukje 1966
Baas Douwe 1966
Baas Ifredo 1980
Baas Klaas 1963
Baas Bart 1987
Bakker Carien 1981
Bakker de Guido 1981
Bakker Jacintha 1986
Bakker Harry 1972
Bakker Jaap 1979
Balsters Monique 1978
Balsters Irmgard 1976
Barge - Piening ten Ella 1973
Beem van Johan 1976
Bekkum van Jeannette 1969
Bekkum van Wout 1966
Benus Jelma 1992
Berg Harry 1953
Berg Dirk Johan (Peter) 1973
Berg Bert 1957
Bergmann Benn 1970
Berkhoff G.A. 1972
Bessembinders Jan 1961
Beudeker Querine 1991
Beuker Christel 1997
Beuker Martin 1991
Beuker Adri 1960
Blaakmeer Rianne 1993
Blaauw Alfred 1958
Bleker Henk 1972
Bleker Elza 1958
Blok Jan 1982
Blok Heleen 1978
Blok Harry 1981
Blok Bert 1976
Blok Jaap 1981
Blom-Hoving Ria 1981
Bodewitz Jaap 1967
Boekweg Ilse 1981
Boelens Peter 1974
Boels Liesbeth 1991
Boer de Wim 1979
Boer de Miep 1972
Boer Alie 1960
Boer Eelke 1960
Boerhave Hendrik 1982
Boerhave Gijsbert Johannes 1947
Boerma Jan 1973
Boerma Rianne 1976
Boerma Tilly 1974
Boerma Nanko 1968
Boertien Nashira 2004
Boltendal Mina 1962
Borg Lottie 1995
Börger Jacqueline 1972
Börger Jan 1969
Börger Willy 1968
Börger Hanneke 1965
Borgesius Eveline 1992
Bouwman Gerda 1960
Boven Simone 1973
Brandse Jeannet 1968
Brandsema Wiebrand 1970
Brandsema - Tjeerdsma Karin 1982
Brinkman Janny 1959
Brinkman Martien 1962
Brinkman Jan Willem 1959
Brinkman Jan Koert 1961
Brinkman Henk 1959
Broekema Dick 1969
Brongers Peter Jan 1981
Bröring Bernard 1975
Bröring Herman 1971
Brouwer Arjan 1988
Brouwer Liza 1995
Brouwer Dineke 1968
Brouwer Jeannet 1980
Brouwer Tammo 1974
Brouwer Ineke 1964
Brouwer David 1977
Bruggers Gert 1980
Bruggers Ludy 1960
Bruin de Yolanda 1981
Bruining Jos 1979
Bruining Margriet 1970
Bruining Marjolijn 1985
Bruining José 1992
Bruining Anja 1983
Bruinsma Angelique 2001
Brunger Lieuwke 1998
Bruns Nico 1965
Brust Frans 1972
Budde Emie 2007
Buijink Berdieke 1980
Buijink Jan Karel 1979
Buining Marlous 1999
Buist Hetty 1979
Buist Ria 1973
Buiter Sarah 1991
Buzeman Nelleke 1965
Coelingh Aniete (Ytje Anna) 1996
Daniels Milou 1998
Deelstra Klaas 1981
Degenhart Drenth Bert 1972
Degenhart Drenth Wilma 1973
Dekker Lammie 1983
Dekker Arnold 1984
Dekker José 2007
Dekker Harma 1981
Derichs Patrick 2002
Deuring Janny 1971
Dijk van Lisa 2004
Dijken van Jaap 1969
Dijkhuizen Gina 1974
Dik Laura 2006
Döbken Gerhard 1969
Dokter Mariska 1990
Domburg Nelleke 1978
Donga Margaret 1981
Doornbos Marieke 1990
Doornbos Nel 1982
Dorsman Mies 1955
Drent Marieke 1971
Drent Hendrik 1986
Drent Gertruud 1980
Drent Mark 1987
Drenth van Angelique 1982
Drenth van Miranda 1984
Drenth Rosalie 1988
Drenth-Huiting Anja 1981
Dun Janneke 1966
Dungen Mirjam 1985
Dutmer Gerard 1960
Duursma Marga 1982
Duursma Werner 1993
Duursma Jarno 1993
Eck Erik 1983
Eden van Leo 1973
Eefting Jeroen 1993
Eefting Anneke 1995
Eefting Jan 1966
Egberts Drent Jolanda 1990
Eggens Ellen 1981
Eggens Corien 1989
Eggens Ellis 1981
Eggens Catrien 1960
Eilert Denise 2006
Ekkerman Silvia 1998
Ekkerman Rianne 1997
Elema Gerda 1971
Ellen Fenny 1955
Elsaid Shirien 1992
Elzen Marije 1993
Emanuels Jules 1967
Engbers Janet 1973
Engelen - Kuiper Lidia
Erkelens Jaap 1953
Erkelens Corry 1961
Etman Eric 1983
Faber Sita 1940
Faber Wim 1953
Fens Jan 1961
Feunekes Judith
Foorthuis Willem 1974
Frankema Margriet 1998
Fransens Rein 1949
Fransens Rente 1956
Frericks Bernd 2006
Frericks Marja 1983
Gans N. 1955
Geerts Ingrid 2001
Geerts Karen 1977
Geerts Inger 1982
Geertsema Sietse Ludger 2005
Gelderen van Henk 1974
Gelder-Greving van Carolien 1991
Gelling Derk 1995
Gengler Manon 1980
Gerbrandy Martijn 1983
Gerbrandy Herman 1988
Gerrits Janneke 1977
Gils van Natalie 1984
Girbes Jan 1957
Glas Ulie 1973
Goeree John 1992
Goes Wim 1954
Gordeau Lisa 1987
Goris Jetse 1992
Gorter Anne-Marie 1992
Gorter Anne-Klaas 1952
Graaf de Johan 1989
Grachten Dick 1975
Grakist Robert 1975
Greving Germa 2000
Greving Sjoerd
Grit Roelof 1979
Grit Christine 1978
Groen Liesbet 1969
Groenewold Richard 1990
Groot de Bas 1988
Groot de Rene 1963
Groot de Hilda 1982
Groot Rouwen Marjolein 1993
Groote Jacob 1972
Grooth de Ina 1959
Grooth de Harry 1960
Grooth de Miep 1959
Haag Jos 1958
Haan de Jaap 1963
Haan de Jeroen 1978
Haan Maria 1986
Haan Alex 1993
Haan de Zeger 1966
Haar van der Maaike 1994
Haisma Anne 1990
Hal van Martin 1990
Halmingh Philip 1966
Harbers Hans 1966
Harbers Henk 1960
Harte Rob 1980
Have ten Jan Johan 1984
Have ten Inge 1982
Havinga Heleen 1976
Havinga Gees 1969
Havinga Abra 1966
Havinga Menso 1963
Hazelhoff Rianne 2006
Hazelhoff Albert 1969
Heide van der Remke 1960
Heide van der Wilma 1975
Heiden van der Arwin 1977
Heijne Marleen 1981
Heikens Jan 1962
Hekman Alko 1957
Hekman Bauke 1953
Helmholt Kristian 1986
Hendriks Miranda 1989
Hendriksen Bert-Jan 1976
Hensens Janieta 1992
Herder Kees 1958
Hernamt Hinke 1973
Hernamt Anniek 1973 Mavo | 1976 Havo
Hesse Cees 1959
Heugens Janine 1980
Hiddema Erna
Hidding Monique 1985
Hids Gré 1966
Hilbrands Hans 1979
Hilgenga Willy 1960
Hingstman Greetje 1984
Hingstman Albert 1975
Hoeksma Jaap 1959
Hof van het Albert 1956
Hof van het Frank 1955
Hofstee Mineke 1964
Hofstee Kor 1968
Hofsteenge Ageeth 1974
HogenEsch Albertje 1962
Höhenstein Jeanne 1961
Hollander Rieks 1966
Hollander Jan 1964
Hollanders - Lutjeboer Gretha 1965
Holstein Anja 1956
Holstein Truus 1959
Holwerda Maayke 1986
Hoogstraten van Hans Dirk 1950
Horlings Bert 1971
Horlings Greet 1965
Hospers Marjan 1990
Hospers Jan 1964
Hospers Douwien 1969
Hospers Gerda 1965
Houten van Nico 1969
Hoving Willem 1968
Hoving Egbert 1960
Hoving - Nieboer Willy 1968
Huiges Jan 1958
Huisman Tineke 1950
Huisman Wim 2007
Huiting Erik 1976
Huizingh Evert Jan 1966
Hulzebos Inge 1969
Hulzebos Kitty 1979
Hulzebos Wendy 1994
Hummel Mariska 1982
Jacobi Peter 1974
Jager de Joost 1963
Jager Jeanine 1972
Jager de Willem 1969
Jager Ruth 1986
Johannes Gerda 1973
Johannes Ingrid 1982
Johannes Hilde 1966
Jong de Ynke 1970
Jonge de Janet 1981
Jonge de Jo
Jonge de Marlies 2005
Jonge de Fenny 1969
Jonge de Efina (Fineke) 1958
Jonker Corien 1982
Jonker Carola 1998
Jonkman Henk 1962
Kamerling Robert 1987
Kamerling Angelique 1984
Kammen van Ingrid Ellen 1988
Kamminga Erwin 1982
Kamps Henk 1979
Kappen Frans 1976
Kaspers Irma 1990
Kastelein Sander 1976
Kastelein Marinke 1979
Katuin Erik 1998
Kauffeld Henk 1968
Keij Jeroen
Keij - de Jong Hanneke
Keizer Wianda 1982
Kemper Tim 1993
Kielman Dethmer
Klaassen Nicolien 1983
Klaassen Gea 1978
Klein Haneveld Henk 1959
Klein Haneveld Joop 1961
Kleve Tineke 1992
Kloen Harm 1967
Koch Jeroen 1996
Koedam Marion 1971
Koelewijn Eddy 1981
Koerts Gerard 1988
Koetje Janneke 1973
Kolkert Wendy 2007
Koning Aaf 1956
Koning Ageeth 1981
Koole Cees 1987
Koop Mariëlle 1992
Koops Jan Geert 1961
Koops Sumi 1994
Koops Henk Jan 1960
Koorn Lucia 1982
Korte Marloes 2008
Koster Yvonne 1981
Kramer Rudolf 1976
Krans Hendrik Roelf 1954
Kremer Bert 1977
Kreulen Henk 1974
Krijgsheld Henk 1967
Kroeze Albert 1977
Krol Janny 1960
Kroon Marten 1969
Kroon de Pauline 2001
Kruit Henk 1958
Kruit Ellen 1963
Kruiter Jan 1958
Kruize Jan 1971
Kruize Ina 1959
Kuhlmann Karel 1961
Kuiper Johan 1978
Kuiper Christien 1980
Kuiper Gerard 1955
Kuiper Mirjam 1986
Kuipers Rutger 1991
Kuipers Dineke 1953
Kunst Jan 1958
Kuper Ton 1997
Kupers Erik (Engel Willem) 1963
Kwant Anita 1966
Laan van der Carla 1961
Laan van der Henk 1979
Laan van der Truus 1965
Laan van der Harry 1976
Lamfers Sieja 1977
Lang van Edwin 1988
Lantinga Gerard 1981
Lantinga Sandra 1983
Leffers Bert 1980
Lesschen Ilse 1987
Leutscher Mariska 1988
Leutscher Hans 1969
Levenga Henriette 1982
Levenga Arnoud 1988
Loijenga Thea 1991
Lourens Hans 1982
Lubberink Bert 1952
Luis Anneke 1960
Luten Leo 1966
Lutjeboer Elly 1978
Lutjes Karin 1982
Luttmer Wieka 1959
Lutz Christina 1966
Maarsingh Bernard 1977
Maarsingh Berend F 1959
Maarsingh Mariette 1978
Maarsingh Roelfien 1950
Maarsingh Otto 1951
Maarsingh Hermiem 1962
Maarsingh Bernard 1977
Magendans Alie 1965
Mast Jennie 1970
Mathôt Koen 1966
Matser Marit 1997 Winschoten | 1998 Stadskanaal
Meibos Brigitte 1978
Meijer Anneke 1975
Meijer Coretta 1983
Meijer Carin 1982
Meijer Harm Jan 1976
Meijer Arjan 1995
Meijer Klaas 1966
Meijer Liesbeth 1985
Meijer Piet 1968
Meijering Petra 1982
Meijering Anita 1983
Meijles Bastiaan 1977
Meijles Hubert 1980
Meijwaard Gerwin 1982
Meima Corrian 1981
Menzinga Emma 1991
Meyst Bob 1982
Mezach Hennie 1962
Middelkamp Simon 1964
Middelkamp Geertje 1964
Middelkamp Koos 1962
Middelkamp Anja 1968
Middelkamp Tineke 1968
Migchels Harm 1971
Migchels Janitha 1997
Migchels Geert Harm 1985
Moek Harry 1971
Moek Ina 1966
Moesker Thom 1986
Moesker Guido 1989
Molema Jan 1972
Moorlag Aletta 1979
Moorlag Anneke 1963
Moorlag - van der Laan Heidi 1993
Moret Machiel 1983
Mos Elsenoor 1983
Mos Anne-Marie 1985
Mos Anouk 2003
Mulder Jacob 1978
Mulder Piet 1944
Mulder Aaldrik 1953
Mulder Saskia 1992
Mulder Rene 1968
Mulder Henk 1960
Mulder Janny 1967
Mulder Willem 1953
Mulder Riejanne 1965
Mulder Loes 1985
Mulder Nelleke 1977
Mulder Christa 1976
Mulder Johan 1982
Mulder Harry 1977
Mulder Eva 2008
Mulder Germa 1974
Mulder Corinne 2002
Mulder - de Haan Ineke 1964
Munneke Jan 1968
Nanninga Sietso Jan 1965
Nanninga Anco 1967
Nieboer Jan 1970
Nieboer Jörgen 1996 Havo | 2001 VWO
Nieboer Ida 1971
Nieboer Janny 1964
Niekus Janine 1973
Niemeijer Jan Boelo 1964
Nieuwerth Marielke 1989
Nijboer Mijntje 1990
Nijboer Ankie 1965
Nijboer Geert 1964
Nijborg Willem 1974
Nijenbanning Jeannette 1980
Nijenbanning Aldo 1983
Nijgh Jordi 1993
Nijhof Annegreeth 2001
Nijhof Tiny 1971
Nijhof-Keizer Jannette 1961
Nijkamp Martinus 1943
Nijland Elien 1987
Norder Greta 1973
Nugteren van Eric 1972
Odding Henny 1986
Odolphy Ilse 1976
Odolphy Freddy 1975
Oetara Cindy 1981
Oeveren van Henk 1999
Oldenkamp Marianne 1965
Oldenkamp Johan 1979
Oldenziel Emilio
Olijslager Gretha 1953
Olijslager Anneke 1969
Olthof Ludie 1964
Oord van Valerie 1985
Oost Sietze 1966
Oost Wilma 1974
Oostendorp Maaike 1990
Oosterhuis Lupchiena 1987
Oosterman Jan 1975
Oosterveld Henry 1982
Orsel Johan 1981
Osinga Ingrid 1973
Ossel Mark 1967
Otten Janny 1966
Oudenampsen Koski 1963
Oudenampsen Trijnie 1961
Oudhof Nico
Pals Janny 1968
Pater Tineke 1972
Pathuis Okko 1966
Peetoom Joost 1982
Peper Jenny 2001
Pepping Lukas 1987
Plantinga Edo 1991
Plantinga Annemarieke 1985
Plat Albert 1961
Plat Marga 1997
Plat Grietinus 1967
Plat Rika 1974
Plat Hillechinus 1965
Plieger Marga 1971
Ploeger Mariska 1987
Ploeger Karin 1983
Ploeger Rient 1963
Poel Janny 1976
Poelma Margriet 1968
Poelman Marjan 1983
Pool Jack 1982
Poortman Erik 1972
Post Lysbeth 1978
Post Marijke 1985
Postma Hilde 2006
Pots Carla 1987
Potze José 1998
Pranger Albert 1962
Prummel Hilde 1982
Rave Erik 1979
Rave Ingrid 1976
Ravensbergen Marlous 2003 Maarsdreef | 2005 Ubbo
Reeder Han 1953
Reeder Luuk 1962
Reeder Han 1953
Reegen ter Hernan 1979
Reegen ter Aaltje 1968
Rehwinkel Peter 1976
Reiling Roelof Hendrik 1948
Rekker Bianca 1991
Renkema Renate 1984
Riensema Rianne 2002
Riensema Bram 1974
Roelfes Gerard 1984
Roelfsema Ellen 1988
Roelfsema Ineke 1987
Roelofs Ko 1972
Roodenburg Sonja 1990
Roosien Harma 1989
Rosman Karl
Rossum van Annet 1993
Rozema Petra 1979
Rozema Jannie 1968
Ruiter Henk 1952
Ruiter Tineke 1960
Russchen Krista 1999
Sablerolle Jeannet 1973
Salomons Roelof 1966
Sanders Heleen 1987
Sanders Francis 1983
Schaap Albert 1965
Schaap Geerhard 1954
Scheer van der Rienk 1985
Scheper Jaap
Scheper Caroline 1989
Schipma Johan 1984
Schipper Henk 1965
Schmaal Johan 1966
Schminnes Arjan 1988
Schoemaker Arjan 1997
Scholte Albers Jan 1972
Scholten Chris 1967
Scholten Marjan 1969
Scholten Henk 1944
Scholten Ingrid 1972
Scholten Berry 1981
Scholtens Sam 2003
Scholtens Heleen 1995
Schoon Evert Jan 1954
Schoon Dianne 1980
Schouten Hoogendijk Wim 1969
Schreiber Sievert 1956
Schuil Jeroen 1983
Schuiling Gezinus 1974
Schür Rudi 1968
Schuringa Linda 1984
Schuringa Piet 1957
Schuringa Albert 1955
Schuur-Walrecht Ria 1975
Segers Pythia 1991
Siegersma Marry 1988
Sloots Klaas 1984
Sloots Bart 1986
Sluis van Bas 1994
Smid Brenda 1974
Smid Jaap 1986
Smid Janet 1993
Smilde Wilma 1976
Smit Joke 1980
Smit Dirk Jan 1972
Smit Marjanka 1982
Smith Katinka 1986
Smits Jessie 2006
Smook Jeiselien 1972
Smook Rolf 1969
Smook Stephanie 1980
Smook Peter 1970
Snijders Rob 1998
Snippe Ferry 1987
Snippe Timmermans Geesje 1962
Spakman Eliza 2006
Speelman Henk 1963
Speelman Warnder (Wanny) 1966
Spelbrink Hilde 1969
Stavast Jur 1956
Steen van der Anouk 1983
Steen van der Miranda 1979
Steenhuis Janet 1969
Sterenborg Jan Geert 1960
Strockmeijer Wouter 1996
Stuursma Janny 1985
Talsma Annie 1962
Talsma Wiekje (Wieke) 1956
Tieks Melissa 2004
Tieks Gerda 1975
Tiekstra Jetze 1965
Timmer - Nijboer Sarah 2001
Tipker Jan 1972
Tjeerdsma Jannet 1980
Tobben Frans 1983
Tolsma Oebele 1980
Tooren Marjan 1981
Top Wiebrand 1968
Top Frederike 1993
Top Marieke 1970
Torrenga Rein 1974
Trip Maartje 1990
Trip Hein 1987
Trip Albert 1971
Trip Liesbeth 1979
Trip Wim 1963
Tuil Chiem 2006
Tuinstra Sonja 1972
Tulp Danielle 1999
Twickler Miranda 1983
Twickler Karien 1979
Ufkes Henk 1981
Uwland Jeanette 1973
Vedder Wim 1974
Veen ter Mijke 1962
Veen ter Wenda 1963
Veen ter Harry 1960
Veen - Ekema van der Roelien 1997 Veendam | 1998 Stadskanaal
Veenhoven Petra 1972
Velde te Jaap 1972
Velde te Marga 1982
Velde te Dianne 1987
Velema Jan 1967
Velthuis-Hadderingh Annette 1982
Venema Hilda 1968
Venema Pim 1977
Venema Agnes 1982
Venema Harry 1976
Vermeulen Frederieke 1983
Verschoor Ellie 1973
Verver Esther 1981
Vijlbrief Milcar 1985
Vijlbrief Thirza 1987
Visser Wessel 1957
Visser Janny 1958
Vlag van der Emiel 1996
Volders Freerk 1984
Vonk Esther 1985
Vos Jurrie 1966
Vries de Ryan 1992
Vries de Edith 1970
Vries de Joke 1967
Vries de Edith 1970
Vries de Dick 1951
Vries de Zwaantje 1975
Vries de Lianne 1992
Vries de Dinja 2010
Vries de Rieny 1979
Vries de Peter 1984
Vries de Anno 1974
Vrieze de Jaap 1977
Wagenaar Menno 1977
Wal van der Wouter 2007
Wal van der Rieks 1968
Wal van der Emma 2011
Wal van der Wilma 1980
Wal van der Anne 2008
Wal van der Jos 1995
Weegenaar Erik 1982
Weges Alexis 1977
Weijs de Marjan 1964
Weijs de Ciska 1970
Weijs de Rolf 1960
Westen Chris 1987
Westen Ine 1989
Westerga Kuper Janneke 1980
Westerhof Annelott 1998
Westerman Siny 1968
Westers Karen 1993
Westers Iris 1989
Wever Kees 1966
Wever Meemme 1985
Wevers Bob 1992
Wiegertjes Eddy 1984
Wieldraaijer Theo 1989
Wierda Roelien 1968
Wierda Marlies 1975
Wieringa Tineke 1965
Wiersema Fred 1967
Wiersema Leon 1991
Wiersema Raoul 1987
Wiersma Akkemarie 1978
Wiersma Johan 1965
Wiersma Johan 1965
Wiersma Wyanda 1982
Wiersma - van der Zee t.h. Tiny 1976
Wijbenga Fokko 1971
Wijlhuizen Astrid 1987
Wijma Corry 1965
Wijngaarden van Maartje 1976
Wijngaarden van Harriet 1985
Wijsbeek Peter 1968
Wilpshaar Jan 1969
Wilting Jitze 1963 leerling | 1975 docent
Wilting Margrietha 1975
Wilzing 1963
Winter Johan 1976
Winter Janette 1980
Winter Margot 1997
Wisman Ruth 1999
Wit de Bert 1962
Wolf Ina 1970
Wolfs Jan 1958
Wollerich Greetje 1971
Wollerich Marie 1958
Woltjes Renso 1965
Woltjes Jaap 1962
Wout van 't Debbie 1985
Wubs Jan Harm 1968
Wubs Maikel 1994
Wubs Klaas 1962
Wubs Gerry 1957
Wubs Harry 1959
Wymenga Dirk 1973
Wymenga Wya 1970
Wymenga Ate 1969
Zigtema Constance 1972
Zomer Nienke 2002
Zomer Mariette 1959
Zondag Marga (Marchien) 1967
Zuidema Jos 1983
Zuur Jordi 2002
Zuur Marcelle 1995
Zuur Jody 1997
Zwaag van der Wina 1965
Zwaan de Wilma 1981
Zweepe Willeke 1982
Zwiers Ina 1977
Zwinderman Jakob 1974